| Simion_Fredy_1970 a întrebat:

Salutari....stie cineva ceva despre firma s.c exclusive employment agency s.r.l. din Bucuresti vasile conta nr.8-10se pare ca sunt aceiasi tepari, fosta firma general work force aceiasi adresa numai ca au schimbat numele firmei.

90 răspunsuri:
| samsungyoung a răspuns:

Daca vreti sa ne recuperam banii de la hotii astia de pe vasile conta haideti sa ne adunam sa mergem peste ei sa ne cerem banii ca NIMENI NU A PLECAT SI NICI NU VA PLECA VREODATA CU ACEASTA FIRMA. 0721874491 este nr meu.

| samsungyoung a răspuns:

Oameni buni eu am fost la aceasta firma si va zic sa NU VA FACETI GRIJI PENTRU CA SE PLEACA 100% eu am primit deja contractul doar ca trebuie putina rabdare cum am avut si eu.pana acum si eu am avut aceiasi parere ca si altii dar din moment ce eu am contractul de munca e clar ca m-am inselat. Nu va mai lasati influentati de altii. fiecare face ce vrea dar eu va pot spune doar ca am contractul de munca si sapt viitoare plec la munca uin Germania.

| Berchesan_Marius_1971 a răspuns:

NU stiu prea multe, dar m ar interesa

| aliaszubby a răspuns:

A plecat careva cu firma asta? Este serioasa sau nu?

| Larisa_Bianca_1992 a răspuns:

Buna ziua!
Tatal meu a semnat un contract pentru o plecare in Germania aceea doamna de acolo pe numele ei Aurelia a spus ca plecarea este pe 08.11. 2014. Mai este cineva care a semnat pentru aceea data? Firma se numeste EXCLUSIV EMPLOYMENT AGENCY cu adresa in Bucuresti Vasile Conta NR 8-10, imi puteti spune daca a mai plecat cineva cu aceasta firma sau sa ne luam gandul de la bani.

| IluVoDkA a răspuns (pentru Larisa_Bianca_1992):

Si tatăl meu a vrut sa plece in Germania cu firma asta, i s-a spus ca pleaca pe data de 1 Noiembrie sigur, si ca îl anunță ca pleaca cu câteva zile (3-4 zile) inainte dar i-a sunat tatal meu iar ei i-au spus ca plecarea s-a amanat! Deci, in concluzie, E ȚEAPA! Daca mai e cineva care se afla in aceeasi situatie il poate contacta la numarul lui de telefon: 0751782560. Nuva incredeti in asemenea firme țepașe, pentru ca pierdeti o suma cat de cat mare de bani.

| Biliuta_Dumitru_1960 a răspuns:

Persoanele care au contract cu aceasta firma pentru plecarea la munca afara, sunt rugate ca miercuri 07 ianuarie 2015, orele 12, 00 sa vina pentru a face la organele de politie plingere penala pentru INSELACIUNE

| nikusor95 a răspuns:

Concret a plecat cineva macar dupa 1 luna 2?

| nikusor95 a răspuns (pentru Catalin_Gabriel_1981):

Concret a plecat cineva macar dupa 1luna 2?

| Costache_Florin_1980 a răspuns (pentru nikusor95):

Salut,am fost ieri si am facut scandal alora din birou, au chemat pe cei de la firma de paza si m-au dat afara cu forta

| Costache_Florin_1980 a răspuns (pentru nikusor95):

Vreau sa ne adunam luni 26 ianuarie in fata firmei sa ne facem dreptate, 0720588189 FLORIN

| Costache_Florin_1980 a răspuns (pentru Larisa_Bianca_1992):

Eu am fost ieri si am facut un mare scandal acolo,au cemat pe cei de la firma de paza, m-au dat afara si nu am plecat pana s-a terminat programul, toti oamenii care au venit acolo pentru a semna{{CONTRACTUL\\ i-am intors inapoi, deci in acea zi nu au prostit pe nimeni, veniti luni 26 ianuarie in fata firmei sa ne facem dreptate 0720588189 FLORIN.

| Andrei_Andrei_1988 a răspuns:

Buna, a plecat careva cu firma asta, eu trebuia sa plec in 30 august 2014 s ma amanat pe 15 septtembrie si dupa inca o luna si inca o luna si nimic, astept un raspuns, mai putem recupera macar banii?

| Pacu_Sfantu_1986 a răspuns:

Am muscato si eu cu ei ma gandeam la o solutie si nu stiu daca ar ajuta sa manifestam in fata firmei lor eu ma gandeam la un proces comun sa ne angajam un avocat sa ne reprezinte

| Bogdan_Florin_1993 a răspuns:

Salutare, ma numesc florin, de curand am fost la acceasta firma mi-au facut contractul si cica plecare e pe 21 si au spus sa asteptam telefonul de la ei! daca mai este cineva in acceasi situatie ca mine va rog cautati-ma pe email bogdan_93_bz@yahoo.com sa vorbim concret contractul bine inteles m-a costat 6 mil jumate va rog seriozitate

| Bogdan_Florin_1993 a răspuns (pentru Costache_Florin_1980):

Salut ma numesc florin, te rog baga id bogdan_93_bz@yahoo.com sa vorbim ca am picat si eu in aceasta situatie acum

| Dascalu_Jenita_1976 a răspuns:

Cine a mai depus dosare anul acesta va rog lasati un nr de tel sa ne stringem un grup de pers sa mergem la ei...

| Bobilica_Iulian_1975 a răspuns:

Stie cineva de aceasta firma. daca a plecat cineva? Multumesc

| marian1645 a răspuns (pentru Pacu_Sfantu_1986):

Pina la urma cum a ramas cu plecarea? ai reusit sa afli ceva? eu am platit acum in data de 11 Martie 2015, si apoi m-am crucit la ce am vazut ca se scrie pe aici, excroaca aia ce mi-a luat banii, 650 lei a zis sa astept telefon si ca plecarea este pe 28 Martie 2015, la ce sa ma astept de acum incolo...

| marian1645 a răspuns (pentru Dascalu_Jenita_1976):

Am platit in data de 11 Martie contractul, 650 lei.....la care urmeaza,, zice excroaca aia,, ca plecarea este in data de 28 Martie 2015, timp in care urmeaza sa ma contacteze cineva telefonic...la ce ma astept de acum incolo pentru ca observ ca nu a plecat nimeni cu firma asta
SC Exclusive Employment Agency SRL

| Nicoleta_Ruxandra_1996 a răspuns:

A plecat cineva cu aceasta firma?

| marian1645 a răspuns (pentru Nicoleta_Ruxandra_1996):

Nimeni nu spune daca a plecat sau nu, sint plecari si pe 21 dar nimeni nu scrie nimic daca pleaca sau ce au facut intre timp, eu sint programat pe 28 dar inca mai astept telefon sa-mi spuna, oricum cred ca ma vor mintii ca pe restul celorlalti, vad ca sint formati grup, unde este grupul? astora care sintem pagubiti

| Matei_Alex_1995_OcwN a răspuns:

Mama si matusa mea au platit pe data de 9.03. 2015 si li s-au spus ca pleaca pe 21 au asteptat sa sune si nimic am sunat la ei si spun ca inca nu au venit contractele si nu se stie cand o sa ajunga

| Matei_Alex_1995_OcwN a răspuns (pentru marian1645):

Si mamei mele i s-a spus ca plecarea este pe 21 martie 2015 si am sunat la ei si tot ne amana spunand ca nu au sosit contractele din Germania.

| marian1645 a răspuns (pentru Matei_Alex_1995_OcwN):

Am sunat si eu azi...ca daca asteptam oricum astia nu ma sunau, aceeasi vorba, nu au venit contractele, deci plecarea de pe 21Martie 2015 a expirat, nu stiu ce sa mai spun pentru ca sincer sint in stare de orice, o tot arunca ca am semnat un contract, ordinarul are impresia ca sta ascuns dupa hirtia asta si ca nu avem ce-i face, eu zic asa, hotia cu buna stiinta trebuie pedepsita

| mihaiemiliancristian a răspuns:

Dacă mai sunteți interesați sa-I pedepsim lăsați nr de telefon cel puțin 3 persoane am nevoie din bucurești ar fi mai bine. Și eu am luat TEAPA

| Elena_Laura_1979 a răspuns:

Oameni buni si eu am semnat un contract cu firma asta de "rahat"din pacate este un contract de mediere nu este un contract de munca direct cu ANGAJATORUL! Legal fratilor nu avem ce sa facem! Sfatul meu este ca pe viitor sa nu mai semnam contracte de MEDIERE cu nicio firma! ....Eu am semnat cu ei pe 17.02. 2015 si nici un telefon nu mi au dat.Nu stiu sincer ce sa mai cred.

| marian1645 a răspuns (pentru mihaiemiliancristian):

Mesajul tau trebuia sa sune altfel, spuneai cam ce ai patit cu firma asta SC EXCLUSIVE EMPLOYMENT AGENCY SRL Str. Vasile Conta 8-10 Sectorul 2, lasa-i numarul de telefon sa fi contactat, in situatia de teapa sintem mai multi cred, la cum suna anuntul tau lasi alta impresie, cum ar fi, esti unul de-al firmei mihaiemiliancristian

| CostacheNicolae1 a răspuns:

Cine stie cand s-a plecat ultima data cu firma asta in 2015 (daca s-a plcat)