| Nyykoll a întrebat:

Ce stiti despre firma Exclusive Employment Agency Srl din str. Vasile Conta, NR 8-10, BUCURESTI?

9 răspunsuri:
| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Judet BUCURESTI
Localitate/Sector SECTORUL 2
Adresa STR. VASILE CONTA 8-10 C*****
Telefon 0311-070.6*****
Acces membri

Fax -
Mobil -
Email -
Persoane din conducere:
Adresa web -

Acestea sunt datele date de catre ei, altceva nu am de unde sti odata ce nu a mai lasat nimic!

| Nyykoll explică:

Tatal meu a fost la aceasta firma. A platit inainte 650.00, doar ca pe factura unde a platit nu mai apare Exclusive Eployment Agency ci Job Smart SJc SRL si sunt ingrijorata. Plecarea este sau ma rog ar trebuie sa fie pe 24. Este firma serioasa? Oare o sa plece?

| myhayta1234 a răspuns (pentru Nyykoll):

Si eu sunt an aceeasi situatie astept de 2 luni sa plec si m-am saturat sa tot astept, ami poti lasa numarul de telefon al tatalui tau poate totusi e ceva ce putem face sa ne recuperam bani,

| Nyykoll explică (pentru myhayta1234):

Tata trebuia sa plece maine, a sunat acum la ei pentru ca nenorocitii nu au dat nici un semn si i.a zis ca nu a primit contractul din Germania si ca pe 7 este plecarea. O firma serioasa cum sa te ia cu astfel de minciuni? si ce contracte sa trimita? Eu le-am zis parintilor sa se duca maine acolo sa rezolve ceva, nu sa renunte asa usor la bani...Lasa tu numarul de telefon si o sa te sune el in seara asta

| myhayta1234 a răspuns (pentru Nyykoll):

Nu pot lasa numarul aici.da-mi o adresa de mail sau mess

| Nyykoll explică (pentru myhayta1234):

Da-mi add

| Amarandi_Alex_1990 a răspuns (pentru Nyykoll):

Pana la urma firma este serioasa? A mai plecat tatal tau?

| Popovici_Eva_1991 a răspuns (pentru Nyykoll):

Buna, a plecat in final? si eu am in familie astfel de situatie.A dat banii de 3 luni si nici acum nu l-a chemat pe motiv ca nu au venit contractele, te rog sa-mi raspunzi pe adresa petruta_muller@yahoo.com,MULTUMESC FRUMOS ANTICIPAT

| Popovici_Eva_1991 a răspuns:

Buna,
si eu sunt in aceeasi situatie cu un nepot din provincie, a dat un avans de 600 de ron inca din iulie si nu a primit niciun raspuns, acelasi ...nu au venit contractele