| nikusor95 a întrebat:

Pana la urma a plecat cineva cu firma s.c exclusive employment agency s.r.l. din Bucuresti vasile conta nr.8-10 macar dupa 1 luna 2 3? poate chiar intarzie contractele? eu sunt in aceiasi situatie in asteptare sa ajunga contractul.trebuia sa plec pe 24/01/2015 dar nu a ajuns contractul mai sunt sperante de plecare? cum ar putea fi teapa cu acte in regula? sunt atatea persoane care dau si ultimul banut, ba chiar care se inprumuta sa poata pleca.si iau teapa? nici o institutie a statului nu poate face nimic? pentru aceste inselaciuni daca e adevarat?

1 răspuns:
| Bracau_Aristide_1984 a răspuns:

Eu sunt la fel de pacalit ca si tine tot pe 24 01 2015 trea sa plec. nici macar nu m-a sunat i-am sunat eu.pe tine teau sunat iei sau la fel ca mine ai sunat tu