| Andrei32003 a întrebat:

Salutate tuturor! Am facut un cont de Paypal si cand vreau sa introduc contul la sectiunea link a bank account trebuie sa pun codul IBAN.L-am luat de la banca( BCR) dar nu functioneaza. Va rog din suflet sa ma ajutati! Nu imi apare ca am vreun euro in contul paypal, daca ajuta cu ceva.

5 răspunsuri:
| Maryyys a răspuns:

Vezi ce eroare iti da. E vorba despre un cont bancar sau despre un card?

| Maryyys a răspuns (pentru Maryyys):

Ai doua optiuni acolo; card sau cont bancar. Poate ai ales-o pe cea gresita?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti sigur ca este cel bun? El trebuie sa aiba 24 de semne (litere si cifre).

| Andrei32003 explică (pentru Salontanul):

Am sunat la banca, de acolo am inteles ca se ia codul, si am primit un cod din 4 cifre.

| Andrei32003 explică (pentru Maryyys):

Eu vreau sa pot primi bani pe paypal si sa ii pot retrage. Trebuie sa dau link a bank account si sa introduc codul.