| sandwich a întrebat:

Salut, vreau sa fac o plata prin paypal in euro, pe spania dar cand sa platesc imi spune "Please add a bank account to your PayPal account to complete this purchase.", eu am un card valid, am bani pe el, am mai facut plati cu el, de ce nu trage oare banii direct din card ( mentionez ca, cardul nu este verificat, nu mi-au fost retrasi cei 1, 5 euro de pe el si eu sa introduc codul acela care apare pe extarsul de cont).
Va multumesc,

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nici eu nu am introdus codul ala din extrasul de cont, dar a mers, ciudat. Incearca sa asociezi cardul din nou cu contul paypal.

| hunterpainting a răspuns:

Trebuie sa verifici cardul intai.