| Adrianetc a întrebat:

Saptamana trecuta am devenit major si as vrea sa va intreb ce siteuri stiti despre unde as putea sa-mi caut ceva de munca part-time sau full time in perioada vacantei sau in perioada scolii?(as prefera sa-mi spuneti cei care chiar au gasit pe site-ul respectiv nu tot google-ul )

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde diferite produse pe net si poti castiga comision in functie de vanzari, si totul fara nici o investitie. Lasa-mi un mesaj daca te intereseaza.

| ggghhghgh a răspuns:

Olx.ro,e-jobs.tocmai si anuntul telefonic