| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, sunt in clasa a 11-a la mate-info, si as vrea sa ma angajez acum pe perioada scolii la mc donalds si sa continui si in vara. Am 18 ani, intrebarea este daca ma pot angaja acum acolo? Sunt din Pitesti si inca o intrebare ce imi trebuie cand ma duc sa ma angajez? (CV, sau ce imi trebuie, vreau sa imi spuneti exact)
Si daca nu merge la mcdonalds, unde as putea sa mai incerc?
Vreau sa fac part time acum sau full time, ca ma descurc si cu scoala.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

De putut, ai putea, dar cine te primeste acum pentru cateva zile?