| meioana a întrebat:

Caut un loc de munca part-time...deoarece am si studii(is la liceu)... unde as putea gasi...stau in iasi...stiti un site ceva? daca da ajutati-mahappy

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Ia Evenimentul de Iasi si vei gasi cu siguranta ceea ce cauti, mai zilele trecute cautau secretara, program part-time. I-a ziarul de marti in el apar anunturi noi de luni.Bafta.

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Trebuie sa ai peste 16 ani ca sa te poti angaja. Si cand spui studii, te referi la scoala generala, deoarece se ia in considerare ultima scoala absolvita. Fa-ti un cv, chiar daca nu ai experienta, macar sectiunea cu studii si cursuri, hobbyuri si aptitudini ti-ar folosi sa fie completata. Posteaza-l pe ejobs, da sfoara prin prieteni ca iti cauti, cine stie care are idee de un job potrivit. Si tine ochii deschisi dupa flyere, afise etc. care anunta recrutari pentru joburi.

| meioana explică:

Cand am spus studii am vrut sa ma refer ca inca invat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe ejobs.ro, bestjobs.ro.
Mult noroc.
pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejobs, myjob si netjobs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar place sa recomanzi parfumuri si produse cosmetice si sa castigi lunar pana la 40% din vanzari? 0721 965207 Elena