| SoulOnFire a întrebat:

Schimb bass cu 4 corzi pe un bass cu 5 corzi. Bassul este un Fender Squier P, e nou, nu are defecte vizibile, a fost cantat putin. corzile sunt Elixir aproape noi, intretinute cu solutie speciala antioxidare, la fel si lemnul fretului. Daca este cineva interesat, ma poate contacta pe messenger, id-ul meu este tavisays.

1 răspuns:
| AdevarSpun a răspuns:

Pai cum adica tu dai un bass cu 4 corzi pe un bass cu 5 corzi? Tu crezi ca o sa accepete cineva asa ceva? Nu ar trebui sa fie vand un bass cu 4 corzi pe un bass cu 4 corzi? Ciudat. Dar daca e bun bassul si corzile sunt bune poate o sa gasesti pe cineva eu zic sa gasesti un forum din orasul tau si sa posetezi acolo ce vrei.