| alexacarmina a întrebat:

Se castiga bine din pay per download ca afiliat am un prieten care sa inregistrat pe http://realsharecash.com si vreau si eu.Stie cineva cateva metode de a promova link-ul spre download cel mai bine se platesc fisierele cand sunt descarcate din tari ca uk,usa, de, fr?

Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| alexacarmina explică:

Eu am vazut dovada de pe site-ul ala asa ca pe ala vreau sa fac bani.Pasi sunt te inregistrezi iti timit un mesaj de activare in emailu tau faci upload la un fisier si pe urma faci share si castigi bani.

| dabaeu a răspuns:

Stiu eu o metoda de a face bani...
Dar prima data trebuie sa muncesti ceva si dupa iti vin bani ..contacteaza-ma pe skype cavani31