| ioana_2608 a întrebat:

Se cauta de inchiriat fantani cu ciocolata/sampanie in cluj-napoca? As vrea sa-mi cumpar una pentru un eveniment si vreau sa stiu ce probabilitate ar fi sa o pot inchiria mai departe?

2 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Gasesti in Iulius Mall la parter, fata in fata cu Guess by Marciano si Terranova, chiar cum treci de niste masute de la o cafenea.
Sau in Central tot la parter se numeste Desir Chocolate, nr. tel. 0742-00-83-02.

| ioana_2608 explică:

Eu nu caut sa inchiriez fantana, eu vreau sa-mi cumpar pentru mine, si am vrut sa stiu ce sanse am sa o inchiriez mai departe, pentru altii contra cost!