| Jokerh6662 a întrebat:

Se poate decoda un iphone 5? cat ar costa :? si unde pot decoda iphone-ul in focsani:?

Răspuns Câştigător
| AlissonPadalecki a răspuns:

Am mers eu in Ploiesti la 3 servis-uri diferite si la toate cereau in jur de 400 lei pentru decodat iphone 4 S. Deci pentru ca ar fi Iphone 5 s-ar putea sa mai adauge la pret si oricum difera de fiecare magazin in parte...eu ti-am spus ce stiu happy

| Jokerh6662 explică (pentru AlissonPadalecki):

Mai astept raspunsuri si dupa iti dau funda happy

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Jokerh6662):

Nu te-am ajutat pentru funda neaparat...dar totusi mersi happy

3 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Da, se poate decoda.
Costa 450 - 500 de lei, depinde la ce magazin te duci.
Iti sugerez sa iti intrebii prietenii daca nu au ei pe cineva care decodeaza telefoane, oferi 250 de lei, si iesi mai ieftin.
Funda?