| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa fiu raportat la Biroul de Credit daca am intarziat cu 5 zile?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cu siguranta si pentru o singura zi ajungi la rau platnici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Nu.
Poti intra ca rau platnic daca nu ai platit minim o luna de zile. Totul depinde de politica bancii: intre o luna si maxim trei luni.
Pa, pa.

| florin23wolf a răspuns:

Nu, raportatile in biroul de credit se fac pentru intarzieri > sau = cu 30 de zile. iar in centrala incidentelor de plati dupa 10 zile. oricum ideea e ca cel mai bine ar fi sa nu mai intarzii...tongue