| Yokrisztinutzza a întrebat:

Se poate sa tai pe cineva dintr-o poza cu PhotoScape-ul daca da explicati putin :d! Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Justdreams a răspuns:

Da merge! Poi intrii in photoscape->dai la editeaza->pui poza->apoi dai la cruponeaza->dai clic p ecran si selectezi pe cine vrei sa ramana in poza ->apoi dai cruponeaza->si salveaza! asta e tot >:d

5 răspunsuri:
| Ollykaa a răspuns:

Pai poti doar sa decupezi restul fotografie.

Editor- Crop

Funda?

| tnxforthemms a răspuns:

Da. intri la Editor apoi dai crop si tai cat vrei din poza.

| Yokrisztinutzza explică:

Cineva ma ajuta mai repedebig grin?

| MileyS a răspuns:

Buna. Da, se poate. Trebuie sa dai la Editor, dupa iti vei alege poza. Vei vedea niste bari pe care scrie Home, Object, Crop si Tools. Tu vei alege Crop si asa vei taia pe cineva din poza. Succes. Funda. >? :* big grin

| RIPadelina a răspuns:

Iti alegi poza. dai click unde scrie 'Crop' si selectezi ce vrei sa ramana din poza. peace sign