| CotutiuMartian a întrebat:

Se pot face bani cu schimburile valutare?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, sub nici o forma, fiindca la noi cursul e tinut artificial jos de catre nemernicii de la BNR. Ce poti face e sa pariezi la bursa pe perechi de valute si altele de genul.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dimpotriva, la schimbatul banilor totdeauna se pierd bani din cauza conversiei si a tranzactiei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă îți deschizi casa de schimb și percepi comisioane poți face și bani.

| CotutiuMartian explică (pentru suntserios):

Ma gândeam ceva de genu sa schimb euro în lei când au valoare mai mare leii... totuși nu cred ca fac mare minune auzisem povesti

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CotutiuMartian):

Nu, sub nici o forma, fiindca la noi cursul e tinut artificial jos de catre nemernicii de la BNR. Ce poti face e sa pariezi la bursa pe perechi de valute si altele de genul.

| sierra1 a răspuns:

La colț de stradă sau cum?

| gabicoo a răspuns:

Da. In parcare la Lidl.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

În Suceavalaughing

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Nuuu. În SushiAwa.

| ReddY25 a răspuns:

Ai putea încerca