| Frank51 a întrebat:

Site-urile PTC (paid to click) sunt de incredere? o sa scot ceva de la ei sau muncesc degeaba?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu muncesti degeaba, dar nici nu te-mbogatesti. Trebuie sa dai milioane de click-uri ca sa aduni o suma cat de cat semnificativa.

| Frank51 explică:

Mi-am dat seama, am facut 4, 8 $ in 4 luni cu vreo 10 referali.
Nu merita sa dai 3000 de click-uri.
Acum am descoperit alta metoda, se numeste vivaSMS, fac 30€ pe luna

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Se strica maus-ul inainte de a castiga contravaloarea lui.

| costan a răspuns:

Uite aici cel mai bun PTC romanesc, plateste mai bine ca si ptc-urile internationale. Daca faci si ceva promovare castigi si mai repede bani: ( http://www.maildirect.ro/inregistrare/d6b9b766f3cce992e321a11a0c926714 )

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Http://laurentiumihai.ro/3-surse-de-venit-online/ aici ai 3 site-uri de tip PTC care sunt de încredere. Nu scoţi mulţi bani dar sunt bune pentru un suc/două.