| brunet3lu a întrebat:

Sondaje.ro e firma serioasa? cine a lucrat cu ei si si-a primit banii?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Q69 a răspuns:

Nu a primit nimeni bani
poti sa cauti pe google si o sa intelegi ca este o mare teapa

| Georgeeee a răspuns (pentru 4bya2000):

Cand te-ai inscris si pe ce data ai primit banii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 4bya2000):

Posteaza factura de curierat, cu suma primita, expeditor, destinatar, altfel sa credem toti ca esti doar un spamer cu zeci de nume si care face reclame tendentioase unor servicii ce nu exista.

Simt ca devine virala treaba asta, prea multi adolescenti si tineri, au pierdut timp pe internet, pe un site crezand ca fac bani, in schimb s-au ars bine.

ce spui de astea?
http://www.realitati.ro/sondaje-de-marketing-de-la-tepari/

| David_Dorina_1955 a răspuns:

Eu continui sa complectez dar nu stiu daca cineva a primit banii as vrea sa aflu daca sunt seriosi

| costel_6596 a răspuns:

Este cea mai mare teapa, eu am 900 de euro si am facut cere de trei saptamani si nimic pana acum

| gabi91 a răspuns (pentru costel_6596):

Da ce dracu ma sunt patru chestionare si sunt la fel toate.zi de zilaughing)...

| HoneyLilly a răspuns (pentru David_Dorina_1955):

Pierdere de timp draga mea, si eu am completat cu nedejde si speranta :-) trebuia din decembrie 2012 sa primesc fix 500 eur. Sunt niste golani, ca multi altii. Se mira cineva? Au avut profesori buni...

| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS