| Adya22 a întrebat:

Ce parere aveti despre Wave Division? Ati lucrat la promotii acolo? este o firma serioasa?

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Am auzit chiar este o firma foarte serioasa si is promoti foarte multe

| Adya22 explică (pentru Dark13):

Ai lucrat la sediul din Bucuresti al firmei?

| Dark13 a răspuns:

Da de unde am auzit de firma doarhappy am 13 ani.da o funda primul raspuns meritalaughing MS

| Adya22 explică (pentru Dark13):

Eu astept raspunsuri de la persoanele care au lucrat acolo si stiu despre ce e vorba happy asa ca nu primesti nici o funda doar pentru un raspuns nefolositor! happy