| brunet3lu a întrebat:

Sondaje.ro e firma serioasa? cine a lucrat cu ei si si-a primit banii?

9 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Nu a primit nimeni bani
poti sa cauti pe google si o sa intelegi ca este o mare teapa

Răspuns utilizator avertizat
| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS

| David_Dorina_1955 a răspuns:

Eu continui sa complectez dar nu stiu daca cineva a primit banii as vrea sa aflu daca sunt seriosi

| HoneyLilly a răspuns (pentru David_Dorina_1955):

Pierdere de timp draga mea, si eu am completat cu nedejde si speranta :-) trebuia din decembrie 2012 sa primesc fix 500 eur. Sunt niste golani, ca multi altii. Se mira cineva? Au avut profesori buni...

| costel_6596 a răspuns:

Este cea mai mare teapa, eu am 900 de euro si am facut cere de trei saptamani si nimic pana acum

| gabi91 a răspuns (pentru costel_6596):

Da ce dracu ma sunt patru chestionare si sunt la fel toate.zi de zilaughing)...