| rlr09 a întrebat:

Sony Ericsson Xperia mini pro

LG Optimus Black P970

LG Optimus Sol E730

Motorola DEFY Plus

Sony Ericsson Xperia Neo V

Sony Ericsson Ray?

Ce telefon ziceti sa aleg?
Daca stiti alt telefon mai bun decat acestea pana in 11. 000 RON sa imi spuneti...

6 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Categoric LG Optmius Black.

| Alcs a răspuns:

Salut Samsung Galaxy Ace s=pe care il am sunt foarte multumit de el si costa in jur de 850-900 lei happy

| JustClaudiu a răspuns:

Galaxy S Plus le bate pe toate :
http://www.price.ro/preturi_samsung_i9001_galaxy_s_plus_443670.htm -lista cu preturi

http://www.gsmarena.com/samsung_i9001_galaxy_s_plus-3908.php -lista cu specificatii tehnice

| Cosmotel a răspuns:

Dintre alea as alege LG-ul.
Dar cum mai spun si baietii pe aici, Galaxy S are tot ce vrei pe el.
Eu unul strang acum bani pentru Nokia Lumia 900.

| rlr09 explică (pentru Cosmotel):

Care LG? Black?

| Cosmotel a răspuns (pentru rlr09):

Acum am vazut ca ai pus doua. da, black-ul, categoric e mai bun si mai frumos.