| rlr09 a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita dintre aceste telefoane:

Sony Ericsson Xperia mini pro

LG Optimus Black P970

LG Optimus Sol E730

Motorola DEFY Plus?

Am 14 ani si as vrea un telefon sa mearga bine browserul, aplicatiile, jocurile, sa tina cat de cat bateria. Dintre cele de mai sus care credeti ca este ideal la aceste capitole?

Daca stiti alt telefon android pana in 10 milioane mai bun sa imi spuneti...happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson Experia e un telefon foarte bun mi se pare ca are windows si are un stil elegant de buisness nu as alege Motorola never am un telefon cu touchscreen Motorola si se aude naspa aplicatile merg greu! Deci 100% Sony Ericsson Experia.Bafta!

| AliveOne a răspuns:

Sal sfatu meu GO Htc phone cel mai bune telefoane la ora actula i-ati HTC nu vei regreta happy succes.
Funda?

| LonelyGirl15 a răspuns:

Dintre variantele de aici aș spune Sony Ericsson Xperia mini pro, dar aș alege Samsung galaxy fit, dar acesta a apărut doar la cosmote din câte știu. Eu am un galxy y și sunt foarte mulțumită de el. Sper că te-am ajutat