| rlr09 a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita dintre aceste telefoane:

Sony Ericsson Xperia mini pro

HTC desire

LG Optimus Black P970

LG Optimus Sol E730

Motorola DEFY Plus?

Am 14 ani si as vrea un telefon sa mearga bine browserul, aplicatiile, jocurile, sa tina cat de cat bateria. Dintre cele de mai sus care credeti ca este ideal la aceste capitole?

5 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Motorola nu l-as recomanda pentru. ca firma nu este asa 'bunicica', lgurile au bateriile slabute si nu sunt foarte cautate, se si HTC sunt firme foarte bune dar dintre cele 2 ti-as recomanda HTC-ul pentru ca Sony ericssonul are ecranul mult prea mic si te doare sufletul cu el in rest e bunicel. HTC desire este cel care l-as alege, dar te-ai putea uita si de HTC Desire S sau HTC Wildfire S, si acestea 2 sunt telefoane foarte bune, dar Desire S are ecranul mai mare si merita toti banii, sunt telef. si mai bune dar poate ca nu iti permite bugetul...asa ca HTC-ul ramane. Bafta

| Roxin a răspuns:

Recomand Nokia. Din ce ai ales tu acolo sus...toate au Android(deci un minus la baterie)Poti alege din modelele Nokia care echivaleaza la pret modele de mai sus.Iti recomand cu tarie Nokia N8. O zi buna

| rlr09 explică (pentru Roxin):

Daca toate de mai sus au android iti dai seama ca vreau un telefon android...

| MariusF23 a răspuns:

Sincer ti-as fi recomandat un Nokia, mai exact Nokia 500 pentru ca symbian e mai bun decat Android. Diferenta o face stabilitatea si aplicatiile. Dar din aceste 5 telefoane ti-as recomanda LG Optimus Black sau HTC Desire. Bafta!

| rlr09 explică:

Nu vreau symbian... daca vreti sa imi recomandati altceva decat acestea recomandati dar sa fie android.