| rlr09 a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita dintre aceste telefoane:

Sony Ericsson Xperia mini pro

LG Optimus Black P970

LG Optimus Sol E730

Motorola DEFY Plus?

Am 14 ani si as vrea un telefon sa mearga bine browserul, aplicatiile, jocurile, sa tina cat de cat bateria. Dintre cele de mai sus care credeti ca este ideal la aceste capitole?

Daca stiti alt telefon android pana in 10 milioane mai bun sa imi spuneti...

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca si performanta is identice. Deci alegi dupa aspect, care te incanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune LG Optimus Black. De ce? Pentru ca are cea mai completa dotare. Stiu, toate pe care le-ai listat tu au procesor de 1 GHz, asta e, dar acesta are si girscop, filmeaza si HD si am eu o presimtire ca asta este alegerea pentru tine. De aici in colo e chestie de brand. Daca esti fan Samsung, ia-ti Ace, Fit sau Mini, daca esti fan LG ia-ti Optimus Black, dar tot tu decizi ce telefon iti iei.