| anonim_4396 a întrebat:

SOS,URGENT! nu știți cei care au cont și au și primit bani cum funcționează sondajro.com site de completat chestionare și cercetări de marketing; aș vrea să-imi fac cont dar nu sunt foarte lămurită dacă te plătesc într-adevăr; sau ce siteuri serioase de completat chestionare îmi recomandați? Aștept răspunsuri rapide care sunteți în cunoștiință de cauză; Dau fundă celui care îmi informația corectă și bună!

Răspuns Câştigător
| Q69 a răspuns:

Nu a luat nimeni bani de la ei
cei care au fost aproape de 500 de euro nu au mai putut intra pe cont
siteul dac ate uiti este plin de reclame iar cei ce au site iau l arandul lor bani pentru reclame iar interesul lor este sa stea lumea cat mai mult acolo la ei si au facut acele sindaje si fabuloasele sume de castigat

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Pentru cineva cu master esti un pic usor de entuziasmat. happy Nu iti da nimeni 500 euro in 10 zile, sunt sodaje platite pe internet dar mult mai rezonabil, nu te imbogatesti dar nici nu transpiri.
Bafta

| mixxjim a răspuns:

Daca citesti conditiile lor de pe site ai sa vezi ca platesc numai dupa ce ai adunat minim 500 de euro si doar in cont de paypal. nu poti face mai mult de 4 review-uri pe zi, asta inseamna cam juma de ora de admirat ecranul calculatorului, poti sa incerci sa vezi cum merge, mare lucru ce pierzi? eventual o sa primesti spam-uri pentru ca ti-au vandut adresa de email, dar oricum adresele de mail ajung pe te miri unde si fara sa te inscrii pe undeva, asa ca incearca happy