| Denianonim a întrebat:

Ce ținute recomandați pentru clasa a 7-a la școală?
Nu avem uniformă
Aștept răspunsuri
Sunteți de acord cu hainele mulate la școală?(colanţi, blugi, bluze...)
Fundă

Răspuns Câştigător
| AdrianaDragosin a răspuns:

Trebuie să te îmbraci aşa cum îți place pentru că unele fete se îmbracă într-un fel şi alte fete în alt fel. Uite cum poți face : aruncă o privire în şi fonier şi alege de exemplu o pereche de blugi apoi gândeştete cum ai vrea să îi porți (în funcție de vremea de afară sau de dispoziția ta ). Desigur în unele zile mai calde în loc de banalii blugi poți purta o fustă sau o rochiță. Nu ştiu ce să zic despre hainele mulate pentru că, părerile sunt împărțite dar cred că atâta timp cât nu sunt vulgare şi arată bine pe tine le poți purta.
Sper că te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Da, sunt pro hainelor slutty, de ce nu?

| Denianonim explică (pentru Clorox):

Aha
Haine de alea sa porti tu

| Clorox a răspuns (pentru Denianonim):

Nu port happy

| AndCat26 a răspuns:

Daca sunt haine decente, da.Te poti imbraca cu orice in limita bunului simt.

| Poponutza a răspuns:

Poti purta haine care te simti mai bine si iti plac. Daca profilor nu le plac e treaba lor. Job-ul lor e sa invete, nu sa critice.