| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca am postat in categoria potrivita. big grin In general,la fime,ce cunostinte se cer in operare pe calculator, si mai ales in Excel? Si cam ce nivel? Se merita sa fac cursuri online pentru aceasta? Sunt utile? Ajuta la ceva?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Mereu e util sa stii ceva mai bine decat ceilalti happy In general se cer lucrurile de baza (tabele, functii, pivoti, inserari de obiecte) dar nu strica sa stii de exemplu macrouri happy Parerea mea e ca mereu trebuie sa inveti lucruri dar excelul este usor de invatat si de pe net, cauti niste tutoriale si incerci singur

| anonim_4396 explică (pentru Vix999):

Tabele stiu sa fac, sa inserez obiecte si asta stiu, tabel pivot si diagrama pivot stiu, doar functiile mai trebuie sa le invat. se merita sa platesc pentru niste cursuri online, sau sa caut tutoriale gratuite?

| Vix999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta tutoriale gratuite. Poate sa platesti doar daca primesti vreo diploma la sfarsit care sa fie recunoscuta si sa ateste capacitatile dobandite. Dar nici asa nu prea se meritawinking