| Betty18 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste firme indirect concurente cu orice firma care realizeaza ochelari de vedere gen Eurooptik.De exemplu nu cumperi un telefon mobil de la firma ORANGE ci il cumperi din ALTEangryexemplu de concurenta indirecta, asa ne-a explicat proful)big grin

1 răspuns:
| ikram a răspuns:

Din cate am vazut pe net eurooptik e o optica medicala din jud. Bacau, deci orice optica medicala din tara cu atat mai mult din jud bacau e concurenta.
Filoptic este in centrul bacaului din cate stiu http://www.filoptic.ro/
si daca vei cauta pe google optica medicala bacau vei gasi multe.