| cilion_7686 a întrebat:

Statind acasa... este vreun mod ea face bani reali pe internet?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Da, fa-ti un blog.

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Consider caci numai prin munca si o pregatire profesionala buna poti trai foarte bine an viata. Exemple sunt cei care an mod cinstit au reusit.

| machupicchu a răspuns:

Sa "faci" bani poti... sa-i castigi, nu cred.

| conflict a răspuns:

Da !

| carmenzo a răspuns:

Videoblog cum naiba funcioneaza asta ca eu nu stiu... ori sunt peoasta ori inapoiata.mersi AH si inca ceva .de ce trebuie sa imi dau toate detaliile despre cardul meu? poti sa imi explici pasii? Si eu lucrez tot pe net dar in alt domeniu si aici nu ma pricep mersi

| carmenzo a răspuns:

Videoblog cum naiba funcioneaza asta ca eu nu stiu...ori sunt peoasta ori inapoiata..mersi AH si inca ceva ..de ce trebuie sa imi dau toate detaliile despre cardul meu?poti sa imi explici pasii?Si eu lucrez tot pe net dar in alt domeniu si aici nu ma pricep mersi

| carmenzo a răspuns:

Videoblog cum naiba funcioneaza asta ca eu nu stiu...ori sunt peoasta ori inapoiata..mersi AH si inca ceva ..de ce trebuie sa imi dau toate detaliile despre cardul meu?poti sa imi explici pasii?Si eu lucrez tot pe net dar in alt domeniu si aici nu ma pricep mersi

| emrsn a răspuns:

Incearca si spune-ne si noua :-)
www.e-sondaj.ro

| andrada_8189 a răspuns:

Daca nu iti doresti un venit peste noapte, asa cum promit multi pe internet, iti sugerez o modalitate simpla si legala, care implica seriozitate si munca de 1-3 ore pe zi. E accesibil oricui pentru ca sistemul e automatizat 90%. Prezentarea oficiala a afacerii o gasesti aici: www.afaceripro.ro/filmulgdi?cod=omia, planul concret si posibilitatea de a te inscrie la curs-online gratuit aici: www.afaceripro.ro/plan?cod=omia; daca o sa ai nelamuriri te astept pe adresa mea de e-mail. Poti gasi raspunsuri la unele nelamuriri aici: http://afaceripro.forumhit.ro. SUCCES!