| crozbi a întrebat:

Cum sa faci bani pe internet de acasa jucandu-te?

11 răspunsuri:
| andreymaryus a răspuns:

E o farsa ca sa ne ia banii sau ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreymaryus):

Logic ca e un scam ieftin dar nu e prost cine cere, e prost cine dă.

| andreymaryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu am dat pe link. daca chiar ar fi adevarat am fi toti milionari happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreymaryus):

Daca ar fi adevarat nu ar striga nimeni in gura mare ca a gasit o metoda de a face bani din nimic.

| andreymaryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar asta tot nu e adevarata dupa parerea mea

| crozbi explică (pentru andreymaryus):

Totul depinde de tine...de ce nu incercat si vedeti ca este adevarat, cu cat suntem mai multi cu atat se fac mai multe tranzactii in grup. Este ca in viata de zi cu zi, muncesti cumperi vinzi. Din bani virtuali scoti bani reali in functie de cat de activ esti tu.

| andreymaryus a răspuns (pentru crozbi):

Mda cum sa nu.

| crozbi explică (pentru andreymaryus):

Am si scris ca nu este nevoie de nici o investitie, ce bani sa va iau? Daca nu crezi intra si te convinge nu te costa nimica.

| crozbi explică (pentru andreymaryus):

De ce nu intri si vezi despre ce este vorba? dureaza doar 2 minute.

| crozbi explică (pentru anonim_4396):

Nu iti baga nimeni bani in buzunar, este un joc in care faci bani in functie de priceperea ta.
Daca era un sac cu bani din care se putea servi toata lumea da probabil nu as striga in gura mare.

| crozbi explică:

Foarte simplu...te joci un joc in care nu este nevoie sa bagi bani reali dar din care poti scoate, nu este o gluma, nu trebuie sa ma credeti intrati si vedeti. Atentie! cand primiti mailul de confirmare verificati si in spam uneori intra acolo, pentru inregistrare urmati acest link http://www.marketglory.com/strategygame/Crozbi