| anonim_4396 a întrebat:

Sti vreun site de unde pot face bani? Am mai cautat ceva de lucru, dar nu am gasit nimic, pe la vecini, la kfs, dar nimic... Tot caut de cateva luni. Am mare nevoie, chiar e urgent. Alftel daca nu imi trebuiau neaparat si mai stateam atata sa cuat. Va rog mult, daca ma pot ajuta cineva cu un sfat. Am si incercat sa cer cuiva. dar nu am gasit la nimeni. Va rog, am nevoie de 350 in cateva zile. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia online?

| CuriousStuff a răspuns:

Sa mai cauti sau sa incepi videochat. In rest daca nu ai nicio pregatire experienta sau macar o recomandare de ce ti-ar da cineva bani?

| octav005 a răspuns:

Dar din ce oras esti de nu gasesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Afiliere cam atat.