| anonim_4396 a întrebat:

Caut urgent de munca am 15 ani orice am cautat toata vara si n-am gasit poate ma ajuta cineva as vrea ca ospatar sau ajutor de ospatar(picol) dar as lucra pana si in constructii, am nevoie neaparat de baniii nu mai vreau sa stau dupa mama!

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

In vara asta cred ca toti cei de 14-16 ani au cautat de munca pe TPU.
La 15 ani nu te poti angaja nicaieri dar sa faci bani poti.intra pe site-ul meu si in el vei gasi diverse metode de a face bani si totul gratis www.nouf-afaceri-online.cabanova.com ca sa vezi toate afacerile du-te la rubrica,, Lista Afaceri,,

4 răspunsuri:
| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Posturi disponibile
Domeniu
Distributie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
70 ron/zi
Localitate
Bucuresti ( toate orasele )

Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Informatii suplimentare pentru angajare le gasiti pe site:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| ionutz0116 a răspuns:

La 15 ani nu te angajeaza nimeni.La 16 ani se poate face un contract de munca, cu jumatate de norma si cu acordul parintilor sau tutorelui.

| xXkenzorXx a răspuns:

Cauta la jobs.ro ca acolo ai o gramada de domenii de ales, dar vezi ca nu stiu daca angajeaza la varsta de 15 ani!
Oricum iti urez succes daca cumva reusesti sa iti atingi telul!

| Andra2012 a răspuns:

Dar unde locuiesti?