| codpenal2018 a întrebat:

Stie careva o metoda de a face bani online de pe calculator sau orce metoda de a face bani repede de la calculator? Dau fundă!winking

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti zeci de proiecte de programare pe upwork.com platite bine si foarte bine

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista metode de a face bani repede si usor, pe calculator!
Daca esti expert in programare sau softwrae, poti sa cauti proiecte si lucrari pe freenalcer.com
Daca nu existi expert in IT, faci bani repede prin: munca fizica la o gradina, agricultura, constructii samd.