| AylinS a întrebat:

Stie cineva ce episod a fost aseara din "Cealalta fata a Analiei?"

Răspuns Câştigător
| CosMina_9777 a răspuns:

Episodul nr. 143

1 răspuns:
| BeibiiX a răspuns:

Dahappy episodu in care Montana se intalneste cu aia din Sinaloa. si Analia ii ameninta cu pistoul si le zice ca`i politista:d. si asa s`o terminatbatting eyelashes
iar Daniel ii in spital in stare gravathinking si Mariana e cu el
Rene o mers cu o masina dupa Sara si s`o speriat de ealaughing ca era toata arsa si plina de sangelaughing si o dus`o la spital.
cam atatthinking
:*

Funda?`:*