| Cristi_Crețu_1999 a întrebat:

Stie cineva ceva site uri se unde pot comanda îmbrăcăminte/incaltaminte fake?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Gasesti pe olx la useri care vand incaltaminte ieftina dar de firma happy
cand vezi nike, armani care in magazin sunt 900 de lei pereche si la ei 199 de lei...

daca vrei insa sa cumperi incaltaminte de pe anumite platforme ca sa faci o afacere gen, atunci nu stiu sursa sa iti zic, dar oricum nu este legal sa vinzi produse (nici pe net ca persoana fizica) care sunt protejate de trademark! Nike, Adidas, Armani etc toate brandurile sunt protejate de lege si nu este voie sa vinzi fara licenta si nici fakeuri ce poarta numele lor!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca stai prost cu banii si vrei sa cumperi imbracaminte ieftina, nu cumpara de pe site-uri ca platesti transportul, mai bine iesi afara din casa si ia la picior orasul ca toate magazinele modeste au marfa ieftina, inclusiv la piata pe tarabe, gasesti imbracaminte si incaltaminte ieftina.

| doctorandus a răspuns:

În schimb ai voie să vinzi Adibas.

| dullcat a răspuns:

Majoritatea siteurilor cu super oferte si reduceri masive.

| sammie a răspuns:

Peste tot in afara de site-urile originale.