| lucupucu a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac rost de situatiile financiare ale unei firme SA pe ultimii 3 ani? Am nevoie de absolut toate.
Am incercat listafirme.ro; firme.ro; mfinante.ro si nu am reusit sa gasesc nimic. Am si dat bani degeaba.
Va multumesc mult pentru ajutor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii numele firmei complet pe google, localitatea si judetul.Printre mai multe firme cu acelasi nume, poate gasesti si firma care te intereseaza.

| Artist_Doll_1990 a răspuns:

Eu am achizitionat in urma cu putin timp o lista firme de pe http://marketingdirect.biz. Ai posibilitatea sa si testezi inainte sa cumperi, si ofera informatii complete. Pe mine m-au interesat datele de contact ale actionarilor de la Stirom SA, care nu se gasesc nicaieri pe net...decat adrese de tip office, atat email cat si telefon. Cei de la marketing direct mi l-au furnizat in 48h, in format complet.