| selenabrunetik a întrebat:

Stie cineva cum poti face bani la varsta de 17 ani?

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poti face banii in vacanta de vara la un restaurant sau mai sunt metode si pe net.Pa, pa

| Adib123 a răspuns:

Aici gasesti f. multe idei http://3afaceri.blogspot.ro/. Succes!

| Diana254 a răspuns:

Poti devenii reprezentant la firma de cosmetice Lady's. Discountul maxim este 42%, suma minima a comenzii 10 lei iar transportul gratuit in 2 zile prin curierat.Nu necesita investitii, te poti retrage si revenii oricand doresti, nu este necesar sa pui comanda lunar si nimeni nu te scoate din sistem.Incearca pentru ca merita! La varsta ta orice suma de bani este bine venita, iar prin faptul ca esti reprezentant ai un catig sigur, il faci cum si de ce valoare vrei tu, in nici un caz nu poate fi teapa. Daca esti interesata lasa-mi un mesaj sau adauga id-ul ladys_lady2000. O zi placuta! happy

| clearyoumind a răspuns:

Eu fac bani cu afacerea GDI, e simplu, legal si poti genera un profit stabil si generos in scurt timp.este cel mai bun site de afiliati, folosit de milioane de peroane din intreaga lume, documenteaza-te si ai sa vezi, in plus gasesti si destule dovezi de plata pe net.am incercat si alte metode dar asta mi se pare cea mai buna si nu iti trebuie decat 2-3 ore sa le petreci pe net,oricum as fi pierdut timpul aiurea navigand pe aici, asa il folosesc intr-un scop util, fac si bani si navighezhappynu te imbogatesti peste noapte, nimeni nu poate sa iti ofere o asemenea sansa doar stand in fata calculatorului, asta ar fi teapa pe fata, dar tot iti iei 300-400$ pe luna, bine, asta depinde doar de tine. daca esti interesat contacteaza-ma tatu.marius85.o zi buna!