| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum poti plati o factura la UPC prin homebanking de la ING?

5 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Ai nevoie de factura. intri la tranzactii, introduci contul IBAN de la ING unde trebuiesc trimisi banutii si automat o sa iti apara un mesaj de "plata predefinita".mai introduci codul de abonat sau nr de telefon si nr de factura. Variaza de la furnizor la furnizor, tot ce iti cere ai pe factura.

| dizzyizzy a răspuns:

Pe net straight face?

| cristinika a răspuns:

Intra pe site-ul lor si urmeaza instructiunile date de ei la plata facturi.

| diego82 a răspuns:

Trebuie sa te interesezi la orice sucursala ING daca UPC are cont la ING. Din cate stiu eu si din cate vad pe factura UPC au cont la Transilvania. Eu am o lista de la ING cu toti clientii care au cont la ING si pot face plata prin homebank. Eu platesc Vodafone, RDS&RCS, Distrigaz (GDF SUEZ), Electrica.

| anomise a răspuns:

Eu am homebanking la abnamro si pentru a face trazactii online i nevoie de un identifier care este un aparat in care introduci cardul tau si urmezi niste pasi p net si asa poti face plata facturilor sau orice p net.