| Maanuelaa a întrebat:

Stie cineva in Iasi o firma de impartit pliante, fluturasi stradal sau cutii postale? Pentru revistele din supermarket-uri(carrefour, kaufland) care se pun in cutia postala cu cine ar trebui sa vorbesc sa distribui? mai dati-mi idei pentru job-uri de vara(am 17 ani)

2 răspunsuri:
| Cyulycao a răspuns:

Sa stii ca nu e un job profitabil acesta cu impartirea pliantelor.e foarte multa munca si bani extrem de putini..stiu eu un loc unde poti castiga multi bani..astept un mail pe adresa sw33t_girl_4u@yahoo.com