| Daianaa a întrebat:

Care stie in Iasi o firma de impartit pliante, fluturasi stradal sau cutii postale? pls.imi caut de la inceputul vacantei si nu mi-am gasit nimic.Pentru revistele din supermarket-uri(carrefour, kaufland) care se pun in cutia postala cu cine ar trebui sa vorbesc sa distribui? La mc donald's s plateste bine? mai dati-mi idei pentru job-uri de vara(am aproape 18)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0745037079 Andrei. suna la nr asta se ocupa cu activitati de genul

| FenZMihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteti sa imi spuneti daca sunand la nr. respectiv ma pot angaja in Iasi? please!

| Bobu_Marius_Gabriel_1982 a răspuns (pentru anonim_4396):

0769619963 sau 0734 098 888

10 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Multa lume caut astfel de job...eu tias putea recomanda sa devi repr avon.ai multe benefici, daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
CONSULTANT VÂNZĂRI în Iaşi
( pentru a aplica online da click aici http://www.melimelo.ro/aplica_acum/id/2 )
Descrierea postului :
- consiliază clientul, recomandă produsele potrivite în funcţie de nevoile acestuia;
- adoptă o atitudine deschisă, orientată către client în vederea atingerii obiectivului de vânzări;
- transmite încredere în calitatea produselor şi serviciilor oferite clienţilor;
- oferă un serviciu de calitate astfel încât să obţină satisfacerea şi fidelizarea clientului;
- reprezintă interesele companiei şi asigură derularea procesului de colaborare în bune condiţii în relaţia cu clientul.
Cerinte
- studii medii sau superioare în curs de absolvire;
- persoane deschise cu o atitudine pozitivă;
- abilităţi de comunicare şi relaţionare cu clienţii, dinamism, spirit de iniţiativă;
- simţ estetic, bun gust şi creativitate;
- abilităţi de lucru în echipă.
Sursa http://www.melimelo.ro/posturi_vacante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

In perioada 17 iunie � 15 august 2010, portalul HiPo.ro gazduieste

a 4-a editie a Targului Online de Joburi pentru Absolventi.

50 de companii de top recruteaza studenti in ani terminali si absolventi

din promotia 2010.

Creeaza-ti un CV pe hipo.ro si vei avea acces la:

- companiile ce recruteaza absolventi in momentul actual;

- 125 de oportunitati de cariera pentru absolventi din promotia 2010:

job-uri entry-level pentru tineri cu experienta intre 0 si 3 ani,

programe de trainee si internship;

- un ghid de angajare care te invata cum sa abordezi fiecare pas al

procesului de recrutare.

Afla mai multe accesand sectiunea dedicata de pe HiPo.ro.

In plus, daca iti inscrii CV-ul pe www. hipo.ro, poti castiga una din cele

12 sedinte de consiliere in cariera oferite de experti in resurse umane.

Te asteptam!

SURSA : Echipa HiPo.ro

| Perju_Ionut_1986_7AsC a răspuns:

Pub express agenție de publicitate Iași 0734098888 / contact@pubexpress.ro www. pubexpress.ro

| PlianteIasi a răspuns:

Www.plianteiasi.tk Servicii de publicitate in iasi! Cand avem nevoie de oameni marim echipa.

| Iasi_Webdesign_1985 a răspuns:

Distributie pliante in Iasi
www.hutmedia.ro
Aici gasesti mai multe detalii!

| Perju_Ionut_1986_7AsC a răspuns (pentru Iasi_Webdesign_1985):

Pub express -are sediul in Iași strada canta 60A tel 0734098888