| heyulika a întrebat:

Stie cineva o firma de impartit flyere, pliante sau fluturasi in Iasi? Si cu cine ar trebui sa iau legatura?

4 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Nu sunt din iasi, habar n-am. da din cate stiu se plateste nasol, nu prea merita... tias putea recomanda sa devi repr ai multe benefici, daca vrei mai multe detalii intra pe mine avon016190.

| mwmile a răspuns:

Www.tipografieromania.ro am vazut si eu linkul mai sus la categoria asta. Poate face livrari la domiciliu...

| ioana_5584 a răspuns:

Sunt multi care au nevoie.incearca pe la Orange, Vodafone, cosmote sau reviste care promoveaza produse cum ar fi.Plus,kaufland,Dedeman.etc

| masterblaster a răspuns:

Nu sunt din Iasi dar pot sa iti dau un raspunsbig grin
Postahappy