| Yagami a întrebat:

Stie cineva[ sau are cineva] unde pot sa inchiriez un apartament sau o casa pentru revelion in Galati?

3 răspunsuri:
| niculita4tpu a răspuns:

Vazusem pe http://www.gimo.ro/ un anunt de inchiriere in Mazepa 1 dar nu stiu daca mai este valabil, trebuie sa verifici. Vezi ca uneori proprietarii sunt reticenti sa inchirieze pentru 2 zile, dar daca le spui ca decat sa tina apartamentul degeaba gol, sunt bune si doua zile si ii asiguri ca nu se strica nimic, ai sanse sa-i convingi. Succes!