| Bevoli a întrebat:

Stie cineva un job online la care sa pot lucra din fata laptopului sau telefonului cu program flexibil
Ps. Sunt student si nu vreau sa imi neglijez studiile si nici sa le mai cer parintilor bani

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu dar ai sanse sa gasesti joburi part-time facute pentru studenti.

| victor2504 a răspuns:

Salut. Da exista!
Se numesc cryptomonede, iar cea mai noua metoda de a face bani, in caz ca ai ratat BITCOIN, este FIRSTCOIN. Functioneaza pe aceleasi principiu, dsr pentru detalii cel mai bine suna ma. 0731057947