| DragosTrandafir a întrebat:

Stie cineva un site de jocuri sau un joc poker, orice prin care poti castiga bani fara sa depui bani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 12-13 ani cat ai, este ilegals a joci jocuri de noroc!

| ziftode a răspuns:

Sigur, dar nu bani reali, bani virtuali fara nici o valoare reala
sunt jocuri pe telefon, cauta poker pe google, etc.

cat despre bani reali fara sa depui, gandeste singur: NIMENI nu o sa joace cu tine niciodata daca nu are posibilitatea sa castige ceva... TU AI FACE-O (sa joci cu cineva care nu a pus bani si deci nu poate sa piarda nimic, deci tu nu poti decat sa pierzi, NU sa castigi? )

iar daca, cum a spus Donna ai 12-13 ani, nu numai ca tu nu ai voie, dar, daca aia afla iti taie accesul fara explicatii, pentru ca ei risca puscarie sau macar sa isi piarda afacerea daca se afla, tocmai pentru ca e ilegal