| Univers1 a întrebat:

Stie cineva un sitte care da bani pe clik-uri etc? Si fara metode de retragere a banilor foarte grea?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar cati banii ai vrea sa faci ceva?

| REMiXDJ a răspuns (pentru RAY):

Nu exista asa ceva pe internet. Ha ha, RAY fratioare cumva esti in Italia cine cred eu ca esti? ...ha ha, Care vrea sa faca bani din like isi face cont pe panarama asta de site de papagali de internet - Facebook si ai suget melu lui Mark Pizdendorf, iar el fiindca este un planetar plin de bani made in N.S.A. va v-a da pentru fiecare like un dollar cu dedicatie: Alupigus, se citeste invers sau pui oglinda, Ha ha, desteptati-va nebunilor, unul in Romania si pus buton cu like cand trage apa, iti dai seama cati bani face...

| aimullah123 a răspuns:

Astea sunt vrajeli. Banii se obtin doar prin munca. Folosind oricare alta metoda, ori faci prea putini bani (2-3 lei din click-uri) ori e imoral si ilegal.
Deci apuca-te de munca. Cauta-ti ceva ce iti place tie.
In loc sa faci 2-3 lei din click-uri mai bine faci 2000 lei lunar ca angajat la penny, spre exemplu.