| Gajskzcz a întrebat:

Stie cineva unde pot vinde si eu plante medicinale? Mai in special untul pamantului...

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La un plafar sau magazin naturist.Pe internet poti sa pui anunturi pe forumuri si pe site-uri de specialitate, site-uri de anunturi, dar nu cred ca se vor gasi multi doritori.Incearca la mai multe plafare sau magazine naturiste.happySucces!

| Violleta2022 a răspuns:

Incaerca la unitatile PLafar din orasul tau, sau la un centru de naturopatie.

| sierra1 a răspuns:

Ca persoană fizică, singura soluție viabilă ar fi taraba din piața (de alimente)