| Adysor92 a întrebat:

Stie cineva vreo garsoniera de vanzare de vreo 4000 mii €, nu conteaza conditiile. Astept orice oferte!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu gasesti asa ceva, doar la tigani daca le dai banii aia iti face o casa langa ei.

Bula
| Bula a răspuns:

La 4 mii euro vei gasi doar garsoniera veche, in zona parasita, in stare deplorabila.
Mai bine iti cumperi un teren la tara, eventual si cu o cocioaba pe el, unde iti poti construi cu timpul si sa-ti faci o gospodarie frumoasa in timp.

| sabin89 a răspuns:

Unde, în Bulgaria?

| Bondarel99 a răspuns:

In Bucuresti am vazut si la 20 000 pe la Theodor Pallady, e mica dar decenta. Sunt mai multe de vanzare in bloc nou.

| Aube a răspuns (pentru Bondarel99):

4.000 €, nu 4. 0000 €

| Bondarel99 a răspuns (pentru Aube):

Eram sigura ca am citit 40.000. Nu credeam ca cineva va cauta sa cumpere o garsoniera cu 4000 euro laughing oricum asa cum ai spus si tu nu gaseste decat in oras mic, de Bucuresti nu poti sa te atingi fara 20.000.

| Aube a răspuns (pentru Bondarel99):

happy Sunt foarte multi oameni fara bani, dar care fac economii si vor sa aiba o locuinta inainte de a le muri printii. Cei care au mai mult decat le trebuie, nu pot intelege asta. Nu spun ca e cazul tau. Dar sunt foarte multi care cred ca toti isi permit orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde, in kazakhstan?
Nu-ti iei nici cripta cu banii aia laughing
4000£ e o mobila de bucatarie cu tot cu montat laughing

| Aube a răspuns:

Nu spui unde. Dar la 4000 € gasesti doar in orasele mici (ieftine) si de confort 3. Cauta pe olx sau alte site-uri de vanzari.