| Sk3dD a întrebat:

Stiti colectia aia bani de pe mapamond am numerele de la 1 la 17 imi spuneti si mie cam cat ar valora?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Hmm. revistele dacă vrei să le vinzi cu siguranţă poţi scoate pe ele cel mult cât ai dat pe ele laughing În schimb bănuţii nu cred că valorează ceva. Dacă ar valora, nu s-ar distribui cu o banală revistă.

| Sk3dD explică (pentru DakotaRoyse):

Mersi pentru raspuns

5 răspunsuri:
| silvian25 a răspuns:

Pretul de catalog ale monedelor si bancnotelor de la revista sunt intre 0, 10-0, 50 $ (dolari americani)

| fotbalistu23 a răspuns:

Dai cumva si la bucata? m-ar interesa nr 1

| Sk3dD explică (pentru fotbalistu23):

Da

| Sk3dD explică (pentru fotbalistu23):

Daca e ceva ma contactezi la idul:eugen_claudyu41