| RaduDianaMaria2108 a întrebat:

Stiti cum se fac bani? Dar online...
Ca adolescent

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Depinde cum pui problema.

Online poti sa faci o groaza de bani, dar trebuie sa fii bun intr-un domeniu.

Un exemplu ar fi sa iti faci canal de Youtube si sa aduci gramezi de urmaritori.

Un alt exemplu, dar aici necesita stomac tare, sa faci tranzactii cu cryptomonede.

Mai sunt si altele, dar trebuie inventivitate.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Muncind la munca campului, pe la gradini si sere de flori sau zarzavat, pe la bunici, pe la rude sau vecini.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Videochat, editare video, web design.

| johnnny123 a răspuns:

Da, stiu.

Banii se fac producand ceva pentru care altcineva este dispus sa plateasca. Adica: programare, design, SEO, continut de calitate, administrare de servere, etc.

Banii NU se fac dand click-uri, completand formulare sau facand alte lucruri de genul asta pe tot soiul de situri care promit cai verzi pe pereti.

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru johnnny123):

Lmao Si eu am vrut sa-i zic de acei binecunoscuti cai verzi pe pereti laughing)))

| mentholinks a răspuns:

Videochat.

| ioan452 a răspuns:

Online nu o sa faci bani, și dacă găsești sa faci faci bani putini, mai bine du te la munca.

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!