| quiria a întrebat:

Stiti site-uri serioase unde se completeaza sondaje online? eupanels e bun? daca e pe invitatie vreau si eu o invitatie. email-ul meu e andreea_apostu20x2@yahoo.com.

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| andaa89 a răspuns:

Buna. aici http://www.clixsense.com/? 4703565 face bani incet dar sigur. Nu o sa castigi 1000 euro intr-o luna cum promit altii, dar macar e pe bune si se plateste dupa doar 2 dolari. Dovezi de plata se gasesc pe forumul site-ului. Bafta!

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.