| Aurel321 a întrebat:

Buna,cum as putea face bani online, adica cat de cat prin metode usoare,gen dau clikuri sau nu stiu ceva usor dar pe sume mici nu mari,niste site-uri sau ceva, sunt curios daca poti face bani din aceste metode.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin click uri nu scoti mai multe de 1-2$ pe luna. Vrei bani pe net invata meserie, programare, design, seo si pe urma mai discutam

| Pandhoraa a răspuns:

Bani online poti obtine completand chestionare dar banii obtinuti vor fi sub forma de vouchere
https://www.exprim.ro/
o modalitate de a obtine bani este si aceea de a lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
este un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!

| AdrianSandu a răspuns:

Salut Aurel, nu faci bani din click-uri, dar poți face bani din vânzarea de produse sau servicii.

Eu unul vând cărți electronice în format PDF, și merge mai bine decât dacă aș lucra pe un salariu, și acum ajut câteva persoane să pornească și ele o afacere profitabilă online.

Vreau să ajut cât mai mulți oameni să pornească cu succes o afacere profitabilă online, așa că dacă ești interesat contactează-mă pe email la sanduadrian11@gmail.com, skype la Sandu.Adrian92, sau facebook la https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, ori lasă-mi o metodă de contact printr-un mesaj și te contactez eu.

Vreau să te ajut să câștigi bani online, așa că profită și contactează-mă acum, nu știu pentru cât timp voi mai oferi ajutor gratuit, așa că trimite-mi un email astăzi și hai să trecem la treabă!

Mult succes, Adrian.